Foto Galeri | Hakkımızda | İletişim    Bodrum Turları ve Araba Kiralama - Ortakent Turizm Bodrum Tours and Car Rental - Ortakent TourismBODRUM GÜNÜBİRLİK BALIK TURU (AVI)


Süre: 09.00 17.00
Başlama-Bitiş: Bodrum-Bodrum
Konaklama: yok
Tarih: her gün
En az En Fazla Grup: 1-120
Tur Fiyatı: 45 €

Rezervasyon Talep Formu
 

Sabah 09.00 sularında otelinizden transfer ile başlayacak olan turumuzda gidilecek güzergah önceden belirlenir, gidilecek bölgede bulunan balık cinsine göre balık yemleri ve ekipmanlar hazırlanmıştır. Teknemiz de kaptanımız tarafından ön bilgiler alınarak muhteşem manzara eşliğinde ve akşam balık kovasının dolu halini hayal ederek gezimize başlıyoruz. Balık avlama turumuzda öğle yemeği ücrete dahil ,içecekler extradır.Balık avı için gerekli olta,yem,ekipman tarafımızdan sağlanacaktır. 17.00 sularında sonlanacak tur dönüşünde sizi tuttuğunuz balıklarla birlikte bir sonra ki turumuzda buluşmak üzere otele transferinizle birlikte uğurluyoruz...


Bodrum ‘un bereketli sularında daha önce hiç avlamadığınız türden balıkları avlarken çok keyifli bir zaman geçireceksiniz.Balık avlamak stresten kurtulmanın en iyi yoludur .Balık tutmayı bilmiyorsanız da üzülmeyin , kaptanımız size bu konuda yardımcı olacaktır, siz şansınıza güvenin yeter. Balık Avlama turumuzda mevsimine ve hava koşullarına göre en uygun yerler kaptanımız tarafından seçilerek balık avlama güzergahımız belirlenecektir. Hangi balık nerede avlanır, hangi yemler kullanılır ,nasıl bir avlama politikası izlemeliyiz bunları kaptanımızdan öğrenerek balık turumuzun keyfini çıkarıyorsunuz.
Şimdiden Rastgele!!!
 Etkinliklerimizden haberdar
olmak için e-mail listemize katılın!
Ekle Çıkar


AST-TUR® Turizm Seyahat Ltd. Sti. - ORTAKENT Turizm®
YAHSI MAHALLESI YALI CAD NO:60/A ORTAKENT - BODRUM / MUGLA
TEL :0 252 358 58 70 FAX:0 252 358 73 71
E-mail: bodrum@asttur.com
Belge no: 6136
Tüm haklari AST-TUR® Turizm Seyahat Ltd. Sti.'ne aittir.