Foto Galeri | Hakkımızda | İletişim    Bodrum Turları ve Araba Kiralama - Ortakent Turizm Bodrum Tours and Car Rental - Ortakent TourismÖZEL GÜNÜBİRLİK TEKNE TURU


Süre: ÖZEL
Başlama-Bitiş: ÖZEL
Konaklama: YOK
Tarih: HERGÜN
En az En Fazla Grup: 1-40
Tur Fiyatı: LUTFEN SORUNUZ

Rezervasyon Talep Formu
 

Bodrum'dan istediğiniz güzergahtan Gümbet,Ortakent,Bitez gibi başlangıç noktalarından çıkışla saat 10.30- 11.00 gibi başlayacak olan özel tekne turu saat 18 :00 civarı sona erecektir.Öğle yemeğinin ikram edildiği turumuzda Bodrumun incileri olan;Kara Ada, Aspat, Bağla, Camel Beach ve Akvaryum koylarını ziyaret edilip her koyda yüzme molası verilecektir.Kara Adada cildi güzelleştirdiğine inanilan doğal termal su kayaların arasında mağaradan çıkmaktadır.Aspat beach ise geçmiş tarihte türkülere konu olan kaymakam ve gülsüm ve halilin yaşadığı aşk üçgeninde adı geçen koydur.Bağla doğal güzellikleriyle isim yapmış bir koydur.Camel Beach İsmini develerin varlığından alan bu plajda develerle gezebilirsiniz.Akvaryum ise adını balıklarından ve suyun berraklığından almıştır.çok yakın gibi gördüğünüz denizin dip mesafesi 4-5 metre ve üzeri olabiliyor buna rağmen çok net bir görüntüye sahiptir. Bodrum Özel tekne turu programımız 17.30 -18.00 gibi bitecektir.


Özel tekne turu gezimizde Bodrum 'un nadide koylarını geziyor,plaj kargaşasından uzakta rüzgarın sesiyle bütünleşiyor ve doya doya güneşlenme ve yüzme imkanı bulabiliyorsunuz.Mavi koyların keşfine bizimle birlikte katılın... unutamayacağınız Ortakent Turizm organizasyonuna tanık olun ... ama dikkat güneşten korunmayı sakın ama sakın unutmayınn...!!!
 Etkinliklerimizden haberdar
olmak için e-mail listemize katılın!
Ekle Çıkar


AST-TUR® Turizm Seyahat Ltd. Sti. - ORTAKENT Turizm®
YAHSI MAHALLESI YALI CAD NO:60/A ORTAKENT - BODRUM / MUGLA
TEL :0 252 358 58 70 FAX:0 252 358 73 71
E-mail: bodrum@asttur.com
Belge no: 6136
Tüm haklari AST-TUR® Turizm Seyahat Ltd. Sti.'ne aittir.