Foto Galeri | Hakkımızda | İletişim    Bodrum Turları ve Araba Kiralama - Ortakent Turizm Bodrum Tours and Car Rental - Ortakent TourismÖZEL BALIK AVI TURU


Süre: İSTEĞE BAĞLI
Başlama-Bitiş: İSTEĞE BAĞLI
Konaklama: İSTEĞE BAĞLI
Tarih:
En az En Fazla Grup: LÜTFEN SORUNUZ
Tur Fiyatı: LÜTFEN SORUNUZ

Rezervasyon Talep Formu
 

Bodrum da Özel balık avı Turumuz için otelinizden sizi alarak başladığımız programımız ; önceden belirlenen Bodrum Limanı ,Gümbet Limanı veya Güvercinlik limanında sizi tekneyle buluşturuyoruz. Teknemiz ile balık avı için seçilen güzergahlara hareketimizle başlayan gezimizde ;tüm balık avı ekipmanları sizin keyifli bir gün geçirmeniz için ekibimiz tarafından özenle hazırlanmıştır. Öğle yemeğinizi takiben yüzme molası da verilecektir. Tüm gün balık avı ve yüzme molaları verilerek ,öğle yemeğinde tutulan balıklar isteğinize bağlı size pişirilerek ,sizin için tasarlanmış bu günü en iyi şekilde geçirmeniz için ekibimiz size yardımcı olacaktır.


Bodrum da Özel balık avı gezilerimiz için kişi sayısına ve tercihinize bağlı en uygun tekneler sizin için hazırlanacak, balık avı için en uygun ekipmanlar ve güzergahlar sizin için belirlenecektir. Keyifli bir balık avı günü geçirmeniz dileğimizle rastgele!
 Etkinliklerimizden haberdar
olmak için e-mail listemize katılın!
Ekle Çıkar


AST-TUR® Turizm Seyahat Ltd. Sti. - ORTAKENT Turizm®
YAHSI MAHALLESI YALI CAD NO:60/A ORTAKENT - BODRUM / MUGLA
TEL :0 252 358 58 70 FAX:0 252 358 73 71
E-mail: bodrum@asttur.com
Belge no: 6136
Tüm haklari AST-TUR® Turizm Seyahat Ltd. Sti.'ne aittir.